Otevřené Lékárny v ČR: Odborné Rady pro Zdravý Spánek a Prevenci Insomnie

Zdraví je naší vášní a s Otevřenými Lékárnami můžete očekávat nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace pro dosažení optimálního stavu zdraví. Jsme váš průvodce k celkovému blahu.

Úplný výběr léků v naší lékárně

Zdraví pro každý rozpočet: Nejlepší lékárny v Chomutově

Lékárna U svaté Barbory

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků, vitamínů, minerálů a dalších potravinových doplňků.

Lékárna Plumlov, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete doplňky stravy, vitamínové a nutriční výrobky, léčebnou kosmetiku, zdravotnické prostředky a homeopatika. Nabízíme sortiment léků na předpis i léků volně prodejných.

Lékárna Hvězda

Výdej farmaceutických přípravků a zdravotních pomůcek na recepty a poukazy. Příprava individuálně vyráběných léčiv. Prodej doplňků stravy, vitamínů, obvazového materiálu a kosmetiky. Dále zajišťujeme výdej na veterinární recepty a prodej veterinárních přípravků. Nabídka homeopatik.

Lékárna AURA

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem léčiv, drogerie, dětské a kojenecké výživy a zdravotní obuvi. V nabídce máme obuv pro diabetiky a ortopedickou obuv značky Scholl.

Lékárna ISCARE

Lékárna nabízí návštěvníkům služby a poradenství v oblasti léčivých přípravků, zdravotních obtíží, doplňků stravy, zdravé výživy a životního stylu. Přijímáme kartu SODEXO a různé druhy SODEXO Pass. Pacienti ISCARE mají 5 % slevu na nákup volně prodejného sortimentu.

OOVL - L Tilia

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických výrobků, potravinových doplňků, kojeneckého zboží, čajů, léčebné kosmetiky, homeopatik a veterinárních léčiv. Přijímáme e-recepty. Zajišťujeme zákaznické karty. Připravujeme masti a krémy. Jsme člen sdružení Magistra.

BENU Lékárna Čelákovice

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.

Lékárna, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Prodáváme humánní a veterinární léčiva, zdravotnický materiál, individuálně připravované léky a vitamíny. Nabízíme měření výšky, váhy, krevního tlaku, tepu a klasifikace hmotnosti podle BMI.

Lékárna Benátky

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatika, vitaminy, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Lékárna Hornpharm

Provoz lékárny.

Irena Lavičková - Lékárna

Prodej a výdejna léčiv a zdravotních prostředků.

Lékárna V Mešníku

Provozujeme malou rodinnou lékárnu, ve které v klidu a bez front poradíme to nejlepší pro Váš zdravotní stav. A hlavně Vám vydáme léky přesně podle Vašeho receptu, ne jejich náhražky. Parkování přímo u lékárny.

Lékarna Rudná

Výdej léčiv na recepty, prodej farmaceutického zboží, kosmetiky, potravinových doplňků, kojenecké výživy a obvazového materiálu.

Lékárna METRO Petřiny

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy