Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Dobré Zdraví a Jak Správně Vybírat Vitamíny

Rady pro Zdraví Dětí s Otevřenými Lékárnami: Pro rodiče malých dětí máme připraveny odborné rady a bezpečné produkty pro péči o zdraví dětí. S námi budete mít jistotu kvalitní péče pro vaše nejmenší.

Úplný sortiment léků

Zdraví bez front: Nejlepší lékárny v Hradci Králové s rychlým odbavením

Nemocniční lékárna - Fakultní nemocnice Hradec Králové

Provoz lékárny. Prodej léků a léčiv včetně zdravotnického materiálu, příprava mastí. Poskytujeme služby lékového informačního centra. Zajišťujeme základní i specializovanou lékárenskou péči pro hospitalizované i pro ambulantní pacienty. Provádíme potřebný lékárenský servis pro klinická pracoviště.

Lékárna TILIA

Prodej a výdej léků, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky a zdravotnických potřeb. Poskytujeme odborné poradenství. Nabízíme také bylinné čaje, homeopatika, veterinární přípravky, obvazový materiál, zdravotnické nástroje, pomůcky pro diabetiky a tělesně postižené.

Rýchorská lékárna

Provoz lékárny.

Lékárna Hořice, s.r.o.

Provozujeme lékárnu.

Krakonošova lékárna

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme léky proti bolesti, na hubnutí a detoxikaci, odvykání kouření, pohybový aparát, hojení ran a jizev. Prodej přípravků pro zubní a ústní hygienu, zažívání, trávení, vlasy, kůži a nehty. Dodáváme vitamíny a minerály.

Agnes

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků, ortopedických přípravků, zdravotnického materiálu a homeopatik. Nabízíme odborné poradenství po dohodě. Zajišťujeme zákaznické karty pro klienty.

Lékárna Hronov s.r.o.

Provoz lékárny.

Lékárna u polikliniky III

Naleznete zde široký sortiment léků na recept, pestou škálu volně prodejného sortimentu, rozšířený sortiment homeopatik. Rádi Vám poradíme s užíváním Vašich léků i s výběrem doplňků stravy. Na Vaši návštěvu se bude těšit příjemný a ochotný kolektiv profesionálů.

Lékárna Sano

Veřejné zdravotnické zařízení zabezpečující prodej léčiv, doplňků stravy a jiných farmaceutických přípravků včetně zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky, čajů, homeopatik a veterinárních přípravků. Nabízíme kvalifikované odborné poradenství. Člen sítě nezávislých lékáren Moje lékárna.

Lékárna Pod Strání, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, vitamíny, kosmetické přípravky a zdravotnický materiál. Poskytujeme konzultace farmakoterapie či měření krevního tlaku. Disponujeme širokou paletou léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis, přípravků k volnému prodeji a doplňků stravy.

Lékárna ROSA

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků na recept i volně prodejných. Nabízíme homeopatika, kloubní, kostní i svalovou výživu, dentální hygienu, bylinné, ovocné čaje, antibakteriální prostředky, výživy pro kojence a potravinových doplňků.

Lékárna Na Náměstí

Prodej farmaceutických výrobků.

Lékárna PRIMULA

Poskytování lékárenské péče.

Lékárna Clara

Výdej léčiv a zdravotnických pomůcek, prodej farmaceutických výrobků.