Lékárníci v ČR: Jak Získat Profesionální Podporu pro Zdraví Srdce a Cévy

Získejte aktuální informace o lékárnách v Klatovech. Seznamte se s otevírací dobou a dalšími podrobnostmi pro svou pohodu a bezpečí.

Kde najít lékárny

Zdraví na dosah: Nejlepší lékárny v Příbrami s garantovanou kvalitou

Alba

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, míchání mastí, potravinové doplňky, vitamíny a minerály.

Lékárna Zásmuky

Zabýváme se prodejem léčiv a vitamínových preparátů či potravinových doplňků a léčebné kosmetiky. Nabízíme veterinární přípravky, zdravotnické prostředky i zdravotnickou techniku.

LÉKÁRNA ipc Pampeliška

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků na předpis i volně prodejných, potravinových doplňků, vitamínů a kosmetiky. Nabízíme přípravky na chřipku, nachlazení, imunitu, krk, kašel, kůži, noc, oči, opalování, redukci hmotnosti, srdce, krev, svaly, klouby, vlasy, nehty, zažívání a odvykání kouření.

Lékárna Březnice

Nabízíme kompletní sortiment léku na lékařský předpis i velký výběr volně dostupných léčiv. Pokud přípravek nemáme, je možné jej po dohodě objednat. V nabídce máme zdravotnické a hygienické potřeby, vitamíny, minerály i potravinové doplňky stravy. Můžete u nás zakoupit bylinné čaje.

Lékárna Modletice

Lékárna s komplexní nabídkou, zkušeným kvalifikovaným personálem, platba kartou, věrnostní výhody a další pravidelné akce.

Lékárna - Oblastní nemocnice Příbram

Nabízíme volný prodej farmaceutických přípravků i výdej léčiv na lékařský předpis. Poskytujeme měření krevního tlaku, konzultační a informační činnost v oblasti léčiv či odběr nepoužitelných léčiv od pacientů. Lékárna je rozdělena na část pro veřejnost a na nemocniční část.

Lékárna U Mostu

Prodej léků, zdravotnických pomůcek a vitaminových doplňků.

Lékárna Na náměstí

Prodej farmaceutických výrobků, zdravotních bot a rehabilitačních pomůcek.

LÉKÁRNA - SÍTNÁ

Zabýváme se prodejem léků, lékárenského zboží a zdravotního materiálu.

Lékárna Cithara

Provozujeme síť lékáren.

Lákárna Arnika

Prodej a výdej léků, zdravotnických potřeb a potravinových doplňků.

Lékarna Rudná

Výdej léčiv na recepty, prodej farmaceutického zboží, kosmetiky, potravinových doplňků, kojenecké výživy a obvazového materiálu.

Lékárna U Nemocnice

Zajišťujeme výdej volně prodejných léčiv i léčiv na lékařský předpis, výdej zdravotnického materiálu či přípravu individuálně vyráběných léčiv. Dále prodáváme doplňkový sortiment a poskytujeme poradenství.

Lékárna Dolní Bousov

Výdej léků na předpis a prodej volně prodejných léků, homeopatik, léčebné kosmetiky a zdravotních potřeb.