Otevřené Lékárny v ČR: Jak Zajistit Dobrou Péči o Pokožku v Zimním Období

Naše stránka vám usnadní najít lékárnu v blízkosti s výhodnou nabídkou léků. Sledujte náš blog pro informace o nových léčivech a lékárenských trendech.

Kvalitní péče a léky: kompletní nabídka

Kvalitní léky pro každého: Seznam lékáren ve Šternberku

Výdejna léčiv JGM

Provozujeme výdejnu léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Šumavská Tower

Prodej léčiv, potravinových doplňků, homeopatických přípravků, kontaktních čoček a zdravotní obuvi Santé, Medistyle a Jasný. Nabízíme také širokou nabídku kosmetiky - Vichy, Bioderma, SynCare, Eucerin, Topicrem, NeoStrata, Nuxe, Topvet. Náš odborný personál vám rád poradí.

LÉKÁRNA DUBŇANY, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků, léčiv, potravinových doplňků i biokosmetiky.

Lékárna Sfinx

Veřejné zdravotnické zařízení zabezpečující prodej léčiv, doplňků stravy a jiných farmaceutických přípravků včetně zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky, čajů, homeopatik a veterinárních přípravků. Nabízíme kvalifikované odborné poradenství. Člen sítě nezávislých lékáren Moje lékárna.

Lékárna U pošty

Nabízíme výdej léků na lékařský předpis i bez předpisu, dále výdej a prodej zdravotních pomůcek a prodej potravních doplňků a léčebné kosmetiky.

Lékárna Na Běhounské

Provoz lékárny. Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Ondráčkova

Prodej farmaceutických výrobků.

Angis plus s.r.o., Lékárna Angis

Provoz lékárny.

U kostela Sv. Jakuba

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků, léčiv včetně veterinárních, bylinných čajů, dětské i kojenecké výživy, ortopedických pomůcek.

Lékárna Městečko Ždánice

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje, doplňky stravy a vitamíny.

LÉKÁRNA U ZLATÉ HUSY

Nabízíme Vám příznivé ceny celého sortimentu volně prodejných léků a doplňků. Prodáváme léky, farmaceutické přípravky, zdravotní materiál, potravinové doplňky. Díky osobnímu přístupu k pacientům, vysoké odbornosti našeho personálu a výhodným cenám se budete u nás cítit spokojeně a rádi se vracet.

Lékárna U svaté Alžběty

Provoz lékárny. Prodej farmaceutického zboží. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Selská (Magistr Martin)

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna U Nádraží

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Paracelsus

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.