Rady pro Dobré Zdraví: Jak Zajistit Profesionální Péči v Lékárnách v ČR

Lékárníci s Srdcem: Náš tým lékárníků pracuje s vášní pro péči o vaše zdraví. Jsme tu, abychom vám nabídli nejen léky, ale i podporu a poradenství od srdce.

Seznam místních lékáren a jejich telefonních čísel

Lékárenský Průvodce Českou Republikou: Rychlý Přístup k Informacím o Nabídce Léčiv

LEBO - Zelená lékárna

Nabízíme přehledný výběr volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, bylinných čajů, homeopatik, zdravotní obuvi. Vydáváme léky na předpis.

Lékárna Na Slovanech

Provoz lékárny.

U Zlatého raka

Výdej léků a zdravotnických prostředků na předpis. Nabídka volně prodejných léčiv, dětské výživy, bylinných čajů a homeopatik. Prodej kosmetických přípravků, vitamínů, potravinových doplňků, zdravotnických pomůcek a obvazového materiálu.

Lékárna Dobromysl, s.r.o.

PPLVýdej léků a zdravotnických prostředků na předpis. Prodej farmaceutických přípravků, bylinných čajů, kloubní výživy, dentální hygieny a homeopatik. Nabídka volně prodejných léčiv.

BENU Lékárna

Lékárna na hlavní ulici s dosahem lékařských ordinací v ulici. Velmi dobrá možnost parkování u polikliniky, která se nachází naproti. Lékárna nabízí široký sortiment homeopatik, veterinárních a zdravotnických potřeb.

Lékárna U Nemocnice

Prodáváme léky, léčiva, homeopatika, inkontinenční pomůcky, kosmetiku, výživu pro děti, vitamíny a speciální přípravky. Výdej léků na předpis. Homeopatická poradna. Smluvní pojišťovny VZP ČR, Vojenská ZP, OZP, ZP ministerstva vnitra, Revírní bratrská pokladna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Lékárna Galen

Internetová lékárna s možností osobního odběru na svých třech provozovnách. Pacienty ověřená lékárna s příjemným personálem Vám poradí s výběrem léků, zdravé výživy, dětského zboží, ortopedické obuvi. Můžete si u nás zkontrolovat vhodnost užívaných léků.

Lékárna Chrudimské nemocnice

Zabýváme se prodejem farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Nabízíme léky na předpis i bez něj, zdravotnické potřeby a potravinové doplňky jako jsou čaje, vitamíny, dětská mléčná výživa, příkrmy a kosmetiku. Prodáváme inkontinenční pomůcky a zdravotnický materiál.

Lékárna KOLF

Prodáváme farmaceutické přípravky. Nabízíme potravinové doplňky, čaje, vitamíny, léčivé byliny, čaje, dětskou výživu nebo kosmetiku značky Vichy, La Roche a Doliva. Akceptujeme platební karty a poukázky. Zajišťujeme poradenství.

Ústavní lékárna Litomyšlské nemocnice

Provoz pohotovostní lékárny. Prodej léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme dentální výrobky, zubní pasty, ústní vody, základní veterinaria a homeopatika, obvazový materiál, francouzské i podpažní berle, nástavce na WC, punčochy, kompresní návleky, ušní a oční přípravky a kosmetiku.

EUC Lékárna Pardubice

Provoz lékárny. Vydáváme léky na předpis i bez něj. Věrnostní program, každý měsíc nové akční nabídky.

Lékárna U Romedia

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept a e-poukaz.

Lékárna Urban, s.r.o.

Provoz lékárny.

Lékárna Čech s.r.o.

Prodáváme léky, léčiva, vitamíny a potravinové doplňky. Vydáváme léky na lékařský předpis, elektronický recept.