Profesionální Rady a Péče: Co Očekávat od Lékáren v ČR

Otevřené Lékárny jsou váš průvodce k lepšímu zdraví. Nabízíme široký výběr kvalitních produktů a odborné rady, abyste dosáhli optimálního stavu zdraví. Jsme tu, abychom podpořili váš zdravotní cíl a pohodu.

Péče o své zdraví v každé fázi a seznam předkrmů

Hledáte Lékárnu v ČR? Získáte Aktuální Informace o Nabídce Léčiv a Otevírací Době

Lékárna Štěpnice s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva a zdravotnický materiál. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna MEDI - MED

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Atakama

Prodej léků a léčivých přípravků, dietetik, léčivých čajů, dětské výživy, léčivé kosmetiky, homeopatik, veterinárních léčiv a zdravotnického materiálu. Nabízíme individuální přípravu léků.

Modrá lékárna

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží.

Lékárna Alfa Farm

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme léky na lékařský předpis a volný prodej, vitamínové a rostlinné potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál, dětský sortiment, veterinární léčiva, nabídku čajů a bylin.

Lékárna Velké Karlovice

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží.

Lékárna, zdravotnické potřeby - Uherskohradišťská nemocnice

Prodej léků a zdravotnického materiálu. Poskytujeme odborné konzultace, homeopatické poradenství. Připravujeme léky na počkání.

Lékárna Koryčany

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Ústavní lékárna - Kroměřížská nemocnice

Nabídka služeb nemocniční lékárny. Provádíme vstupní kontrolu léčivých a pomocných látek. Zajišťujeme výdej léčiv na žádanky. Připravujeme léčivé přípravky.

Lékárna Economy

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme přípravky pro regeneraci a posílení těla, bylinnou omlazující kosmetiku, vlákninu ve všech formách, diety, sportovní výživu, bio čaje a bio speciality, zdravou kuchyni, detoxikace těla, bezlepkové a energetické přípravky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Na Nábřeží

Rodinná lékárna s tradicí. Nabízíme široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických pomůcek za výhodné ceny. Poskytujeme individuální přístup k zákazníkovi a výrazné slevy na doplatky za léky. Konzultační činnost pro odborníky i veřejnost.

Lékárna Porta Medicinae

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, vitamíny, homeopatika, léčebnou kosmetiku a zdravotnický a obvazový materiál.

Lékárna Fryšták

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků a potravinových doplňků.

Lékárna Bánov, s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.