Zdraví a Odborné Rady: Co Nabízejí Lékárny v ČR

Plánujete návštěvu lékárny ve Šumperku? Podívejte se na náš seznam a zjistěte všechny potřebné informace pro snadný a pohodlný nákup léků.

Seznam všech lékáren spolu s jejich adresami

Lékárníci v ČR: Jak Vybrat Správnou Lékárnu s Profesionálním Personálem

Lékárna U Kaple

Zabýváme se prodejem léků, kosmetiky, drogerie, hygienických potřeb, čajů, potravinových doplňků, zdravotnických prostředků a techniky či veterinárních přípravků. Nabízíme dětskou a sportovní výživu, vitamíny, minerály, laboratorní materiál, dezinfekční prostředky a bio kosmetiku.

Lékárna SELMA, s.r.o.

Prodej léků a farmaceutických výrobků.

Lékárna nemocnice Třinec

Zaměřujeme se na prodej farmak a léčiv. Poskytujeme specializovanou lékárenskou péči pro jednotlivá oddělení i veřejnost. Zajišťujeme poradenství k užívání a vzájemnému kombinování lékařem předepsaných léčivých přípravků a volně prodejných léčivých přípravků. Umožňujeme absolvování odborných praxí.

Lékárna Na Šídlovci

Provoz lékárny včetně komplexního odborného poradenství. Nabízíme léky, zdravotnický materiál, homeopatika a doplňky stravy.

OOVL - L. Herba

Provozujeme výdejnu léčiv s nabídkou zdravotnického zboží, homeopatik, vitamínů či potravinových doplňků. Prodáváme kosmetiku, dětskou výživu, veterinární přípravky a zdravotní obuv i materiál. Poskytujeme měříme krevní tlak, BMI a množství tuku v těle

Lékárna U nádraží

Provoz lékárny s nabídkou léků volně prodejných i na předpis. Prodej léků a farmak,zdravotní obuvi, zdravotnického materiálu, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy, ortopedických pomůcek. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků. Nabídka zákaznických karet.

Lékárna Pod Cvilínem

V naší lékárně se zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.

EUC Lékárna

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna U Mariánského kostela

Prodej léků, zdravotnických potřeb a inkontinenčních pomůcek.

Lékárna U Zlatého raka

Vydáváme léky na předpis a prodáváme volně prodejné léky, inkontinenční pomůcky, tlakoměry, homeopatika a omezeně i veterinární přípravky. Jsme člen sdružení Magistra.

BENU Lékárna

Lékárna nabízí široký sortiment homeopatik, veterinárních a zdravotnických potřeb.

Lékárna POLIKLINIKA, s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou klasických i homeopatických léků na objednávku. Nabízíme léčebnou kosmetiku VICHY, AVENE a DURCEY. Dále u nás najdete zdravotnické potřeby. Poskytujeme odborné poradenství.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků a doplňků stravy. Pro majitele naší lékové karty poskytujeme řadu výhod např. cenové zvýhodnění nebo sledování interakcí mezi léky.

Mendelova lékárna s.r.o.

Prodej farmaceutických přípravků, zdravotnického materiálu, vitamínových doplňků či homeopatik včetně poradenství. Výdej léků na recept.