Jak najít nejbližší lékárnu ve vaší lokalitě

Otevřené Lékárny a Péče o Svaly a Klouby: Pro ty, kteří potřebují péči o svaly a klouby, máme připraveny produkty a rady pro udržení zdraví pohybového aparátu. S námi můžete dosáhnout flexibility a pohodlí v každodenním pohybu.

Seznam všech lékáren v regionu

Lékárny v Mostě: Ochota a profesionalita pro váš zdravý život

Lékárna U Pöttingea

Provozování lékárny. Výdej na předpis, volný prodej a příprava léků. Prodáváme zdravotnické a toaletní potřeby, homeopatika, vitamíny, čaje, kosmetiku, preparáty pro zvířata a další.

Lékárna Na středisku

Provoz lékárny. Prodej léků, doplňků stravy, kosmetiky, čajů, péče o chrup, homeopatik a zdravotnického materiálu. Nabízíme bezlepkovou dietu, dětskou a sportovní výživu, vitamíny, minerály, dekorativní, tělovou a vlasovou kosmetiku, dentální nitě, dezinfekce, přístroje a stomické prostředky.

Lékárna AGEL

Kromě výdeje na recepty a poukazy nabízí lékárna klientům taktéž volný prodej - doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Individuální požadavky zajistíme nejpozději do následujícího pracovního dne.

Lékárna LEMON

Provozujeme síť kamenných lékáren LEMON a e-shop. Nabízíme klientský program, dárky a odměny.

Lékárna Konice, s.r.o.

Provoz lékárny. Výdej léků na předpis i bez předpisu. Prodej léčebné kosmetiky, bezlepkových produktů, kojenecké výživy a doplňkového sortimentu.

OOVL - L Palác Schönberg

Provozujeme lékárnu. Nabízíme volně prodejné léky, kosmetiku, čaje, potravinové doplňky, zdravotnické a veterinární prostředky, zdravotnickou techniku, ortézy, bandáže, injekce, límce, nůžky, obvazy, fixace, inzulin, dětské pleny, dezinfekce a podobně.

Lékárna Velká Bystřice

V lékárně prodáváme farmaceutické léky, potravinové doplňky či vitamíny, čaje a kosmetiku. Nabízíme výdej léků na předpis i volně prodejné léky. Máme zkušený personál, který vám pomůže s každým problémem.

FREMLOVA APOTHECA s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje a výdeje léčiv. V sortimentu naleznete zdravotnické potřeby, obvazový materiál, ortopedickou obuv a vložky, rehabilitační pomůcky, léčebnou kosmetiku, homeopatii, opalovací prostředky, Poskytujeme zákaznické karty.

Lékárna Plumlov, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete doplňky stravy, vitamínové a nutriční výrobky, léčebnou kosmetiku, zdravotnické prostředky a homeopatika. Nabízíme sortiment léků na předpis i léků volně prodejných.

Lékárna Mgr. Pavel Kalman

Nabízíme služby v rozsahu veřejné lékárny: léky na recept, volný prodej léků, kosmetiky, zdravotnickéhé materiálu, čajů. Zdarma měříme krevní tlak.

Lékárna Pod Jánským vrchem

Prodáváme léky a doplňkový sortiment. Nabízíme výdej léků na recept.

Lékárna

Prodej léčiv a zdravotnických pomůcek.

Lékárna U SVATÉHO PETRA

Provoz lékárny.

Lékárna Medica

Internetový prodej léků, vitamínů, kosmetiky, homeopatik a potravinových doplňků. Nabízíme veterinární přípravky, bylinky, čaje a zdravotnické prostředky jako jsou testy, náplasti, repelenty, tlakoměry a ortopedické pomůcky. Prodáváme léky podporující mozkovou činnost a paměť.