Otevřené Lékárny v ČR: Rychlý Přístup k Léčivům pro Dětské Nemoci

Zajímá nás vaše zdraví a pohoda. S Otevřenými Lékárnami máte přístup k širokému výběru kvalitních produktů a odborným radám, abyste dosáhli optimálního stavu zdraví. Jsme váš partner pro každodenní péči o tělo a mysl.

Najděte kvalitní lékárny ve svém okolí

Hledáte Lékárnu v ČR? Jak Najít Nejbližší Lékárnu s Profesionálním Personálem

Lékárna U Červeného raka

Provozuji lékárnu. Zabýváme se prodejem farmak a léčiv.

Lékárna U Zlatého raka

Vydáváme léky na předpis a prodáváme volně prodejné léky, inkontinenční pomůcky, tlakoměry, homeopatika a omezeně i veterinární přípravky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Velká Polom

Provoz lékárny. Široký výběr zdravotnického sortimentu.

Lékárna Adonis

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků a farmaceutických přípravků, dětské obuvi a filtračního ionizačního přístroje. Nabízíme možnost změření tělesného tuku i krevního tlaku. Poskytujeme lékárenské poradenství.

Lékárna U sv. Anny

Prodej farmaceutických přípravků, homeopatik a doplňkového sortimentu.

Lékárna WPK

Provozujeme lékárnu. Nabízíme komplexní paletu léků na lékařský předpis i volně prodejných přípravků, produkty pro zdraví a kosmetickou péči v samoobslužném prodeji.

Lékárna Salvia

Prodej léků a potravinových doplňků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Vinoř

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků.

OOVL - L Na Nábřeží

Odloučené oddělení pro výdej léčiv, tzv. výdejna léčiv. Nabízíme široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických pomůcek za výhodné ceny. Poskytujeme individuální přístup a osobní konzultace vaší léčby.

Lékárna U Nemocnice

Zajišťujeme výdej volně prodejných léčiv i léčiv na lékařský předpis, výdej zdravotnického materiálu či přípravu individuálně vyráběných léčiv. Dále prodáváme doplňkový sortiment a poskytujeme poradenství.

Mariina lékárna

Provoz lékárny s nabídkou farmaceutických přípravků, čajů a doplňků stravy. Online prodej vybraných přípravků - široký výběr na našich stránkách. Možnost zarezervovat online recepty a vyzvednout zboží, až bude vše připravené.

Lékárna U české koruny, s.r.o.

Nabízíme přípravky na bolest, chřipku, rýmu, nachlazení a klouby, přípravky na posílení srdce, cév, proti cholesterolu, na oči, stres, spánek a nervozitu. Dále nabízíme přípravky na hubnutí, trávení a posílení imunity - vitamíny a minerály. Nabízíme přípravky proti hmyzu. Přijímáme poukázky Edenred.

U Jindřicha

Prodej léků na předpis a volně prodejných léčiv.

LÉKÁRNA U SALVÁTORA

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy