Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Novorozence

Zdravotní Tipy: Sledujte naše pravidelné zdravotní rady na blogu, kde se dozvíte o novinkách ve zdravotní péči, prevenci nemocí a zajímavostech ze světa léků. Otevřené Lékárny jsou tu pro váš zdravý životní styl.

Ústí nad Labem: Labe zdraví s Námi

Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Péči a Rychlý Přístup k Odborným Radám

Lékárna Velké Bílovice

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na recept. Prodáváme farmaceutické přípravky, bylinné preparáty, zdravotní pomůcky a homeopatika. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Sluníčko

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Nabízíme individuální přípravu léků, zdravotnické potřeby, inkontinentní pomůcky, kočárky značky Bambino, prostředky pro diabetiky, zdravotní obuv, minerální vody, veterinární přípravky, dětskou výživu či homeopatika.

Lékárna UB, s.r.o.

Lékárna nabízí klientům široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky i produktů pro děti. Se správným výběrem Vám pomůže a poradí zkušený, milý a ochotný personál.

Lékárna Nemocnice Šumperk

Nabízíme Vám široký sortiment volně prodejných léčiv, kosmetických přípravků, potravních doplňků, bylin a čajů.

Na Prokopce

Prodáváme farmaceutické přípravky, léčiva, potravinové doplňky, kosmetiku, biokosmetiku Dr.Hauschka a veterinární přípravky. Nabízíme čaje, dětskou výživu, drogistické zboží, homeopatika, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál nebo kontaktní čočky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Sv. Anna

Provoz lékárny.

Lékárna U Brány

Provozujeme lékárnu s nabídkou výdeje léků na recept či poukazy nebo volného prodeje. Prodáváme zdravotnické potřeby, léčebnou kosmetiku, potravinové doplňky, dentální přípravky, čaje a další. Poskytujeme poradenství v oblasti cestovní medicíny. Nabízíme zdravotní obuv Natur Comfort.

Lékárna U Anděla

Provoz lékárny.

Lékárna Gajdošova

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Poskytujeme poradensntví. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna AVICENA

Prodej léků, Vichy kosmetiky, čajů, vitamínů, minerálů a bylinných mastí. Nabídka dezinfekcí, homeopatických přípravků, přípravků na hubnutí, imunitu, klouby a kosti, kožní problémy či nachlazení. Sortiment zahrnuje také péči o zuby a umělý chrup.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků a doplňků stravy.

Lékárna Jílové

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků na recept. Výroba léků na předpis. Nabídka multivitamínů a minerálů, potravin pro bezlepkovou dietu, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek. Provádění měření krevního tlaku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna v Ternu s.r.o.

Prodáváme farmaceutické přípravky.

Lékárna U Sv. Mikuláše

V naší kamenné i internetové lékárně nabízíme volně prodejné léky, doplňky stravy, přípravky z kategorie vitamíny a minerály, zdravotnické potřeby pro děti i maminky, dětskou výživu, doplňkovou výživu pro sportovce, zdravotnické pomůcky a jiný sortiment běžný v lékárnách.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy